Home WiadomościArchiwum Salwatorianie – Bielsko-Biała: Rozhuśtać dzieci w Albanii

Salwatorianie – Bielsko-Biała: Rozhuśtać dzieci w Albanii

Redakcja
„Idźcie na cały świat i nauczajcie wszystkie narody…" To słowa Chrystusa, które w sposób szczególny wybrzmiały w niedzielę, 17 października w bielskiej parafii NMP Królowej Polski. Tego dnia duszpasterze parafii wraz z wiernymi pochylili się nad tematyką związaną z misjami, a zwłaszcza tymi dziełami apostolstwa misyjnego, w które angażują się salwatorianie polskiej prowincji.

 
Wspomnianą tematykę przybliżał duszpasterz Salwatoriańskiego Referatu Misji Zagranicznych ks. Mirosław Stanek SDS. Podczas okolicznościowych kazań wierni mieli okazję usłyszeć o pracy misyjnej polskich salwatorianów, o problemach i radościach związanych z ich posługą. Wszystkim umożliwiono wsparcie prac referatu. Wśród wielu tematów związanych z posługą misyjną naszych współbraci dominowało hasło tegorocznego salwatoriańskiego Tygodnia Misyjnego, które brzmi: „I Ty możesz pomóc – pomóż zbudować plac zabaw dla dzieci w Albanii".  

Zapraszamy na: www.misje.sds.pl

Za: www.salwatorianie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda