Home WiadomościArchiwum Spotkanie delegatów inspektorialnych ds. środków społecznego przekazu

Spotkanie delegatów inspektorialnych ds. środków społecznego przekazu

Redakcja

W dniach 3–6 listopada w domu inspektorialnym zgromadzenia salezjańskiego w Krakowie odbywa się spotkanie delegatów inspektorialnych ds. środków społecznego przekazu dla „Regionu Europa Północ”.

Inicjatorem oraz przewodniczącym spotkania jest ks. Filiberto Gonzales, radca generalny ds. środków społecznego przekazu. Głównym celem spotkania wytyczonym przez ks. Radcę jest dzielnie się panującą rzeczywistością na polu społecznego przekazu w inspektoriach „Regionu Europa Północ”.

Ksiądz Filberto Gonzales poinformował zebranych delegatów o planach i podejmowanych inicjatywach w dykasterium ds. Środków Społecznego Przekazu na szczeblu całego Zgromadzenia Salezjańskiego.

Wśród głównych założeń spotkania jest również uwrażliwienie na konieczność współpracy sektorów duszpasterstwa młodzieżowego, środków społecznego przekazu oraz misyjnego na potrzeby misji.

za www.salezjanie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda