Home WiadomościArchiwum Warsztaty muzyki gospel na Bemowie

Warsztaty muzyki gospel na Bemowie

Redakcja

W dniach 13-14 września w sali widowiskowo-sportowej im. Bpa Jana Chrapka przy michalickiej parafii na Bemowie odbyły się warsztaty muzyki gospel, zakończone niedzielnym, finałowym koncertem, w którym wystąpił znany polski wokalista Mietek Szcześniak.

W sumie na scenie wystąpiło około 240 młodych ludzi, którzy zaprezentowali nam swoje umiejętności wokalne, jakie nabyli podczas warsztatów. Trudno jest pisać o tym wydarzeniu, ponieważ trzeba to zobaczyć na własne oczy. Cała sala zamieniła się w tłum radosnych ludzi, szczęśliwych, że swoim śpiewem mogą wielbić Imię Boga. W trakcie koncertu nie zabrakło także czasu na wspólną modlitwę. Dyrygentami byli Brian Ferntress oraz Agnieszka Górska-Tomaszewska.

Dla świata muzyki jest to bardzo ważne wydarzenie, ponieważ każdego roku odbywają się podobne warsztaty w wielu miejscach Polski i z roku na rok przyciągają coraz więcej ludzi. Niektórzy cenią sobie warsztat muzyczny, inni nowe, nierzadko międzynarodowe znajomości, a jeszcze inni rekolekcyjne przesłanie Ewangelii wspólnej dla wszystkich chrześcijan.

Jest nam niezmiernie przyjemnie z tego, że nasz ośrodek "Michael" oraz wspólnota michalicka mogła włączyć się w to ważne wydarzenie. Już dziś zapraszamy wszystkich na przyszły rok!

za: www.michalici.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda