Home Wiadomości Jezuici: Msza w intencji mężczyzn

Jezuici: Msza w intencji mężczyzn

Redakcja

W najbliższy czwartek – 21 listopada o godzinie 20:00, po raz kolejny w krakowskim kościele św. Barbary (Mały Rynek), zostanie odprawiona Msza w intencji mężczyzn – organizowana przez twórców projektu Banita.

Regularne Msze w intencji mężczyzn zapoczątkował w Krakowie o. Grzegorz Kramer SJ. Podczas specjalnie przygotowywanych na te okazje homilii, zgromadzeni na Eucharystii mężczyźni mogą posłuchać o tym jak połączyć bycie mężczyzną z obecnością w Kościele i nieco innym spojrzeniem na otaczającą rzeczywistą – spojrzeniem wojownika.

Krakowskie Msze u św. Barbary cieszą się z miesiąca na miesiąc coraz większą popularnością. Podobnie jak – dedykowany mężczyznom, projekt społecznościowy Banita obecny na Facebook’u, który obecnie skupia ponad 14 000 aktywnych użytkowników.

Po czwartkowej Eucharystii zostanie odmówiona jeszcze Koronka do Miłosierdzia Bożego, którą poprowadzi Tomasz Konturek – jeden z aktywnych członków społeczności Banity.

Krzysztof Kołacz

Za: www.jezuici.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda