Home Wiadomości Józefici: Rada Zgromadzenia

Józefici: Rada Zgromadzenia

Redakcja

Rada Zgromadzenia - Józefici 2015W dniach od 12 do 19 sierpnia, na Filipinach odbywa się Rada Zgromadzenia Oblatów św. Józefa.

Na spotkaniu są obecni : Zarząd Generalny z Przełożonym O. Michele Piscopo, Prowincjałowie i Delegaci Prowincji z całego świata, byli przełożeni Generalni, oraz s. Denia, Przełożona Generalna Oblatek św. Józefa.

Tematem Rady jest : JESTEŚMY JEDNĄ RODZINĄ.

Otwierając Radę, Przełożony Generalny zaproponował by w tych dniach w zespołach pochylić się nad współczesnymi wyzwaniami: wspólnota osób i wspólnota dóbr, młodzież i powołania, świeccy współpracownicy, formacja, wizyta kanoniczna, dzieła mareliańskie, kurs duchowości.

Spotkanie odbywa się przed ważnymi dla Zgromadzenia Oblatów św. Józefa wydarzeniami. W tym roku józefici obchodzą obchodzą 100 lat swojej obecności na Filipinach. W dniach 21- 29. 08. odbywać się będą dwa międzynarodowe Kongresy – II poświęcony duszpasterstwu młodzieżowemu, i IV Kongres poświęcony duszpasterstwu szkolnemu józeficko – mareliańskiemu.

Za: jozefici.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda