Home WiadomościZ kraju Chrystusowcy: Jubileuszowa płyta zespołu Gaudeamus

Chrystusowcy: Jubileuszowa płyta zespołu Gaudeamus

Redakcja

Duszpasterstwo powołań chrystusowców i nasz seminaryjny zespół „Gaudeamus” przygotowali płytę – składankę z okazji 80-lecia istnienia naszego zgromadzenia zakonnego. „Deo gratias” to tytuł krążka, na którym znalazło się 20 utworów śpiewanych przez kilka składów zespołu na przestrzeni wielu lat. Ta płyta jest hołdem złożonym Panu Bogu za stałą Jego opiekę nad naszą rodziną zakonną. Płyta powstała w szczególnym momencie, gdy także „Gaudeamus” świętuje swoje urodziny, już 40!

Przypomnijmy, że grupę założył w 1972 r. ówczesny wicerektor seminarium Towarzystwa Chrystusowego ks. Edward Janikowski. Od wielu lat opiekunem duchowym zespołu i jednocześnie jego kierownikiem jest wykładowca muzyki kościelnej w naszym seminarium ks. Robert Nalepka. Płyta trafi do naszych przyjaciół i darczyńców. Nabyć ją będzie można kontaktując się z zespołem lub u duszpasterzy powołań.

Za: www.chrystusowcy.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda