Home WiadomościZ kraju Jezuici: “Słowa pouczają, przykłady pociągają”

Jezuici: “Słowa pouczają, przykłady pociągają”

Redakcja

W tym duchu warto sięgnąć do książki „Święci z charakterem”, w której o. Marek Wójtowicz SI (autor)  stara się nam przybliżyć  sylwetki świętych żyjących w różnych czasach, od początku chrześcijaństwa aż po dzień dzisiejszy.

Książka cieszy się wielkim zainteresowaniem.  W sprzedaży jest już drugie, poszerzone wydanie. Zapewne każdy jest w stanie znaleźć wśród zebranych krótkich refleksji o świętych coś dla siebie, jakiegoś świętego, który pociągnie go do żarliwszego życia z Bogiem, da mu światełko w trudnościach życia, natchnie nadzieją na przyszłość, przymnoży pogody ducha, czy też  znajdzie w niej wiele różnych przykładów do naśladowania.

Bardzo pozytywnie o tej książce wypowiedział się Abp Józef Kowalczyk, Prymas Polski.: Świetna książka, zarówno co do treści, szaty graficznej i aktualności. Każdy z nas może znaleźć świętego, który byłby przewodnikiem i przyjacielem na życiowym pielgrzymim szlaku. Przewodnicy pewni, bo z pieczęcią wiarygodności, jaką dał im Kościół.”

Dominik Sroka SJ

Zapraszamy na stronę wydawnictwa WAM: Święci z charakterem

Za: www.jezuici.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda