Home WiadomościZ kraju Sercanie: Nowy portal ewangelizacyjny, rekolekcje internetowe i dla niesłyszących!

Sercanie: Nowy portal ewangelizacyjny, rekolekcje internetowe i dla niesłyszących!

Redakcja

Na początku listopada, wystartowała w Internecie zupełnie nowa oferta ewangelizacyjna, w nowoczesnej formie. Twórcy świeżo otwartego sercańskiego portalu ewangelizacyjnego www.profeto.pl, którego redaktorem naczelnym jest ks. Michał Olszewski SCJ, pragną przez swoją działalność tworzyć jaśniejszą stronę Internetu. Jak mówią sami: „Stawiamy na Słowo, bo to z jego słuchania rodzi się wiara. Czy nie właśnie o to chodziło Benedyktowi XVI gdy ogłaszał rok wiary? Tworzymy portal, który łączy ludzi z Bogiem i między sobą”.

Jak to robią? Poprzez pierwszą na tak szeroką skalę codzienną transmisję Mszy świętej on-line, codzienne komentarze do Ewangelii, rekolekcje on-line, mnóstwo homilii i blogów ludzi wierzących: tych bardziej rozpoznawalnych jak Muniek Staszczyk z T. Love, bp Edward Dajczak, czy s. Anna Bałchan, jak i tych, którzy dzielą się po prostu tym, co w duszy piszczy…

Zachęcamy do poświęcenia 4 minut, by obejrzeć film promujący nowy portal: http://youtu.be/JrIA71fTkJg
oraz  na retransmisję z konferencji otwarcia: http://profeto.pl/artykuly,264.html.


Wielkimi krokami zbliża się do nas ten szczególny czas, oczekiwania na przyjście Pana! Stąd nasza wyjątkowa propozycja na Adwent! Pierwsze w Polsce internetowe rekolekcje, które będą głoszone także w języku migowym!

START: 2 grudnia 2012 r. Zapraszamy!


Pragniesz? Nie zwlekaj! Zaczerpnij ze Źródła!
360 Sekund przy studni – internetowe rekolekcje adwentowe 2012

Przy studni…

Od początku powstania portalu, podkreślamy jego misję głoszenia Słowa. Chcemy więc, by podczas tegorocznego adwentu, wybrzmiało to w wyjątkowy sposób w spotkaniu przy studni Jakuba. Jezus, Samarytanka i … każdy, kto zechce dołączyć!

Fascynująca przygoda…

Zapraszamy więc do przeżycia niesamowitych chwil, fascynującej przygody, w której Jezus z wielką mocą, będzie dotykał naszego serca.

Dla niesłyszących…

Wyjątkowość tych rekolekcji jest spotęgowana przez fakt, że będą one dostępne dla tych, którzy nie słyszą. Wszystkie dziesięć videoknferencji, będzie dostępnych w języku migowym. Prosimy więc o pomoc w promocji tego wydarzenia. Dzięki Wam, info o rekolekcjach może dotrzeć do tych, którzy nie słyszą, ale tak samo pragną żywego Słowa.

Woda Życia…

Zapamiętaj więc adres www.PROFETO.pl i przekaż go, gdzie możesz zapraszając na te wyjątkowe internetowe rekolekcje adwentowe. Każdy, kto odważy się, by przybyć na to spotkanie z Jezusem i Samarytanką, będzie mógł zaczerpnąć ze studni Słowa i ugasić pragnienie Boga, Żywą Wodą!

Prowadzą: ks. Michał Olszewski SCJ oraz ks. Radek Warenda SCJ

Pragniesz? Nie zwlekaj! Zaczerpnij ze Źródła!

Zapisz się na profeto.pl

(dzięki temu, oprócz neslettera, otrzymasz także przypomnienia o nowych nagraniach rekolekcyjnych)

Przekaż dalej…

Koniecznie przekaż info o rekolekcjach dalej! Wystarczy, że podzielisz się adresem: www.PROFETO.pl, a każdy kto odwiedzi portal, zostanie zaprowadzony na spotkanie przy studni!

Znajdź nas na Facebook-u: http://www.facebook.com/pages/360-Sekund/338800956163985


Postaw na Słowo – odwiedź www.profeto.pl i dołącz do jasnej strony Internetu.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda