Home WiadomościZ kraju Kapucyni: Listopadowy „Wołczyn w Krakowie”

Kapucyni: Listopadowy „Wołczyn w Krakowie”

Redakcja

Już wkrótce zaczyna się kolejny, siódmy „Wołczyn w Krakowie” (23 – 25 listopada 2012) organizowany przez Braci Mniejszych Kapucynów Prowincję Krakowską.Będzie poświęcony tematowi wiary, jak skłania ku temu rozpoczęty Rok Wiary. Z powodu listopadowej atmosfery zadumy i ze względu na miejsce spotkania – Kraków, i jego dziedzictwo kulturowe, organizatorzy podejmą temat życia, przemijania i wartości. Refleksji będzie towarzyszyła twórczość Stanisława Wyspiańskiego.Organizatorzy chcą zrobić niespodziankę uczestnikom spotkania i wiele punktów programu owianych jest tajemnicą. Te, o których już wiadomo, to przewidziana Msza św. na Skałce oraz zabawa, którą poprowadzi tancerz Mariusz (Mario) Jasuwienas (finalista I edycji You Can Dance).

 

 


Zapisy i szczegóły:

Termin: 23-25 listopada 2012. Rozpoczęcie w piątek kolacją o godz. 19.00; rozjazd w niedzielę po obiedzie (zupa ok. godz. 12.00)
Punkt przyjęć: Szkoła: Kraków-Olszanica, ul. Korzeniaka 18 (zapisy od godz. 15.00)
Co przywieźć: śpiwór, karimatę, latarkę, obuwie na zmianę, menażkę, kubek, sztućce…
Wyżywienie: We własnym zakresie. Zapewniamy danie obiadowe oraz pieczywo na śniadanie i kolację
Koszt: 25 zł
Kto może przyjechać: Młodzież od II klasy gimnazjum (także te osoby, które nigdy nie były w Wołczynie)
Uwagi organizacyjne: Każdy uczestnik bierze udział we wszystkich punktach programu. W nocy dziewczęta i chłopcy śpią w oddzielnych salach. Obowiązuje zakaz spożywania alkoholu, palenia papierosów i posiadania narkotyków. Zakwaterowanie w warunkach turystycznych. Ogólna zasada: „Nie dojemy, nie dośpimy, nie domyjemy się, ale jesteśmy szczęśliwi”.
Zapisy on-line – od 23 października 2012 na stronie www.wolczyn.kapucyni.pl 

Źródło: www.wolczyn.kapucyni.pl 

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda