Home WiadomościZ kraju Klaretyni: Claret Gospel w Polsce

Klaretyni: Claret Gospel w Polsce

Redakcja

W Roku Wiary, Referat Misyjny Polskiej Prowincji Misjonarzy Klaretynów, pod kierunkiem O. Romana Woźnicy – długoletniego misjonarza na Wybrzeżu Kości Słoniowej wraz z biskupem Wiesławem Meringiem, ordynariuszem diecezji Włocławskiej, już po raz 7-my organizują w dniach od 31.05 – 10.09 Ewangelizację, której mottem przewodnim są słowa św. Pawła „CARITAS CHRISTI URGET NOS” – MIŁOŚĆ CHRYSTUSA PRZYNAGLA NAS. Ewangelizacja jest prowadzona przez grupę ewangelizacyjną CLARET-GOSPEL z Wybrzeża Kości Słoniowej.

„Claret-Gospel” nie jest zawodową grupą muzyczną. Wszyscy członkowie dobrowolnie chcą wielbić Boga, żyć we wspólnocie, pomagać misjonarzom w ewangelizacji, pielęgnować tradycyjne śpiewy i tańce, ukazywać chrześcijańskie wartości, działać na rzecz pokoju i sprawiedliwości w kraju i za granicą. Przykładem własnego życia i zachowania przeciwdziałać zjawiskowi rasizmu.

W tym roku do Polski przyjechała grupa 9-cio osobowa. Przewodnim hasłem klaretyńskiego Gospelu w Roku Wiary są słowa: “Zawierzyłem Chrystusowi”.

Więcej informacji na: www.referatmisyjny.klaretyni.pl 

Za: www.klaretyni.pl


SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda