Home WiadomościZ kraju Kodeń: 13. Festiwal Życia

Kodeń: 13. Festiwal Życia

Redakcja

„Szansa na sukces” – pod takim hasłem w sanktuarium maryjnym w Kodniu nad Bugiem trwa Festiwal Życia. To już 13. edycja tego ogólnopolskiego wydarzenia, organizowanego przez Stowarzyszenie Młodzieżowe Niniwa, Zgromadzenie Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej oraz Wspólnotę Dobrego Pasterza. Uczestnicy Festiwalu Życia przyjrzą się kilku postaciom, które dzięki wierze wykorzystały swoją szansę na sukces, oraz zagadnieniom z tym związanym. Jak powiedział Sebastian Garnela, odpowiedzialny za kontakty z mediami, dla młodych będzie to bardzo intensywny tydzień. „Czekają na nas konferencje, warsztaty, koncerty zespołów, także codzienna Eucharystia oraz piątkowe nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie. Będziemy gościli m.in. ks. prof. Alojzego Drożdża z Uniwersytetu Śląskiego, jak również zespoły Gospel Rain czy Anielsi” – dodał Sebastian Garnela.

Na uczestników czekają warsztaty, np. pisania ikon, gry na bębnach, rękodzieła, ewangelizacyjne oraz pokaz filmu „Cristiada”.

R. Łączny, KAI

Za: Radio Watykańskie

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda