Home WiadomościZ kraju Kraków: Nowy „mszał saletyński”

Kraków: Nowy „mszał saletyński”

Redakcja

Krakowskie Wydawnictwo „La Salette” opublikowało drugie wydanie zbioru tekstów liturgicznych związanych z kultem Matki Bożej Saletyńskiej.

Poszerzone i uzupełnione, drugie wydanie „mszału saletyńskiego” zostało przygotowane razem z Wydawnictwem Pallottinum. Jest to odpowiedź na prośby o teksty liturgiczne potrzebne do głoszenia orędzia Matki Bożej z La Salette.

W zbiorze zamieszczono własny formularz mszalny o Najświętszej Maryi Pannie z La Salette razem z czytaniami liturgii słowa. Dołączono do zbioru także formularze Mszy świętych o tajemnicy pojednania, a także bogaty wybór czytań i schematów modlitwy powszechnej korespondujących z treściami orędzia saletyńskiego. Nowością w stosunku do wydania pierwszego są dołączone do zbioru teksty części stałych Mszy św., co niewątpliwie ułatwi korzystanie z „mszału saletyńskiego” podczas Eucharystii.

Pozycję „Teksty liturgiczne o Najświętszej Maryi Pannie z La Salette” można nabyć w pawilonach wydawnictwa w Krakowie, Dębowcu i Trzciance oraz w sprzedaży wysyłkowej, przez stronę wydawnictwo.saletyni.pl.

(gz)

Za: www.saletyni.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda