Home WiadomościZ kraju Oblaci NMP – Poznań: clip zespołu Ninive

Oblaci NMP – Poznań: clip zespołu Ninive

Redakcja

oblaci.plZespół muzyczny Ninive, działajacy przy poznańskiej, oblackiej parafii pw. Chrystusa Króla, opublikował swój najnowszy clip, do autorskeigo utworu “Wyciągasz rękę”. Został zrealizowany przez visual heads.

Zespół Niniwa Band powstał w 2009 roku, w „niniwowej” salce na ul. Ostatniej w Poznaniu. Był to spontaniczny pomysł kilku osób, które mając mniejsze lub większe talenty muzyczne chciały upiększyć życie duchowe swoje i innych. W pierwszym składzie było 6 osób i jedna gitara. Jego działalność rozpoczęła się we wspólnocie “Niniwa”, którą prowadził o. Piotr Darasz OMI.

W 2012 r. opiekę nad zespołem rozpoczął o. Błażej Mielcarek OMI. Zespół ze zwykłego grania na Mszach Św. został zespołem uwielbieniowym. Kolejną ważną osobą w zespole jest Małgorzata, która odpowiada za grupę wokalną. W tygodniu prowadzi zajęcia z emisji głosu, interpretacji tekstów i kształcenia muzycznego. Zespół prowadził uwielbienia między innymi w Kędzierzynie-Koźlu, Wrocławiu, norweskim Moss, Fredrikstadt, Askim, a także na rekolekcjach prowadzonych przez Ojca Johna Bashobora w Malmo. Zespół nagrał płyty audio zatytułowane “Uwielbienie” (2013 r.) i “Nowe życie” (2015) oraz podwóje DVD z uwielbienia (2013 r.). Obecnie zespół liczy 25 osób, 15 wokalistów, basistę, gitarzystę prowadzącego, solowego, perkusistę, klawiszowca i skrzypacza.

OMI/Poznań

Za: www.oblaci.pl


SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda