Portal PSPO wydaje książkę „Ojca Leona słów kilka”

Od kilku dni w mediach społecznościowych, na portalu PSPO i blogu wydawniczym możecie znaleźć informacje na temat prac nad najnowszą książką Ojca Leona Knabita OSB, która powstanie w całości z materiałów opublikowanych na PSPO i będzie nosiła tytuł „Ojca Leona słów kilka”.

Jak pisze na swoim blogu inicjator całego „zamieszania” Joachim Zelek OSB, będzie to PIERWSZA publikacja książkowa filmów, które zostały nakręcone na przestrzeni 4 lat działalności PSPO. Dzięki współpracy z Wydawnictwem Benedyktynów TYNIEC projekt dojdzie do skutku, i za parę tygodni książka trafi do sklepu on-line.

Premiera książki „Ojca Leona słów kilka” planowana jest na rozpoczęcie 18. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie (23–26 października 2014), podczas których będziecie mogli otrzymać autograf Ojca Leona przy stoisku naszego Wydawnictwa.

Z tej okazji w Internecie możecie znaleźć ciekawe grafiki z fragmentami z najnowszej książki Ojca Leona, które publikowane są w kilku miejscach, m.in. na:

fanpage’u Ojca Leona

blogu admina

fanpage’u Wydawnictwa Benedyktynów TYNIEC

twitterze

blogu wydawniczym

Filmy z serii „Ojca Leona słów kilka” możecie znaleźć na naszym kanale Youtube. Jeżeli chcecie być na bieżąco z nowymi odcinkami, subkrybujcie nasz kanał – kliknij tutaj.

Za: www.tyniec.benedyktyni.pl