Home WiadomościZ kraju V Piknik Misyjny u Kombonianów

V Piknik Misyjny u Kombonianów

Redakcja

W ostatnią niedzielę sierpnia w godzinach popołudniowych przy naszym domu w Krakowie miał miejsce V Piknik Misyjny, w którym wzięło udział kilkuset uczestników. Dopisała pogoda, która pozwalała w pełni cieszyć się z przygotowanych atrakcji, takich jak: przymierzanie strojów z krajów misyjnych, przygotowywanie potraw w Misyjnej Kuchni, granie na bębnach i didgeridoo, strzelanie z łuku, nauka pierwszej pomocy czy mecze piłki nożnej. Chętni mogli pobawić się też zabawkami i grami z Afryki, a na głodnych i smakoszy czekały chłodnik i kiełbaska z grilla oraz przepyszne ciasta i wyborna kawa.

Można się też było zapoznać bliżej z pracą misyjną o. Krzysztofa Zębika pracującego na misji w Yirol w Sudanie Południowym, na którą też zostały przeznaczone ofiary zebrane podczas wydarzenia. Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy także prawie 30 wolontariuszom, przeważnie młodym z Ruchu TUCUM i Świeckich Misjonarzy Kombonianów oraz Duszpasterstwa Akademickiego Kompas za organizację i przeprowadzenie tego pięknego wydarzenia oraz sponsorom i patronowi medialnemu, którzy wsparli nas na rozmaite sposoby.

Za: kombonianie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda