Home Wiadomości Redemptoryści: “Czas honoru” na Karolkowej

Redemptoryści: “Czas honoru” na Karolkowej

Redakcja

W niedziele 23 listopada w parafii redemptorystów pw. św. Klemensa Hofbauera w Warszawie odbyła się akcja charytatywna na rzecz dzieci z Oratorium im. „Aniołów Stróżów”. Obecnie w naszym Oratorium otaczamy opieką 40 dzieci.

W akcję włączyli się aktorzy i twórcy serialu „Czas honoru”. Swoją obecnością zaszczycili nas: Wernika Humaj, Krzysztof Chodorowski, Stefan Pawłowski, Maciej Musiał, Mariusz Ostrowski, Aneta Brzozowska, Agnieszka Rembecka oraz Piotr Śliskowski.

W czasie kilkugodzinnego spotkania miał miejsce występ scholi parafialnej, odbyła się licytacja pamiątek związanych z serialem oraz fanklubem „Cichociemni”, który był współorganizatorem przedsięwzięcia. Wspólnie śpiewaliśmy piosenki patriotyczne, wysłuchaliśmy relacji aktorów z planu filmowego. Wszyscy zebrani mogli zdobyć autografy oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia z ulubionymi aktorami. Dzieci pod opieką wolontariuszy przygotowywały własnoręczne świąteczne kartki i ozdoby choinkowe. Nie zabrakło też konkursów oraz wspólnych gier i zabaw. W trakcie spotkania odbywał się również kiermasz ozdób świątecznych i ciast.

Dla wielu osób przybyłych do Oratorium przy ul. Karolkowej niejednokrotnie z różnych części Polski chwile spędzone razem z osobami związanymi z serialem „Czas honoru” pozostaną na długo w pamięci.

o. Dawid Wilczyński CSsR

foto: Krzysztof Chwastek
dziękujemy za życzliwość fanklubowi „Cichociemni”

Za: www.redemptor.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda