Home WiadomościZe Świata Czas mocy i łaski w Australii

Czas mocy i łaski w Australii

Redakcja

Australia to kraj liczący 25 milionów osób, z których 30,1% deklaruje, że nie wyznaje żadnej religii. Katolicy stanowią 22,6% wszystkich mieszkańców. Z inicjatywy  księży michalitów z prowizji na Pacyfiku do Australii przybyła wierna kopia Figury Świętego Michała Archanioła z cudownej góry objawień w sanktuarium w Monte Sant’Angelo we Włoszech.

Z tej okazji w 10 parafiach w stanie Nowa Południowa Walia w diecezjach Sydney, Parrarmatta, Woolongon i Broken Bay odbywają się Rekolekcje Anielskie, podczas których wierni uczestniczą we mszy św. i modlitwie o uwolnienie z nałogów i uzdrowienie duszy i ciała. Okolicznościowe nauki głosi przybyły z Polski ks. Piotr Prusakiewicz CSMA. Kapłani służą wiernym w sakramencie pojednania.

Znaczna liczba osób przyjmuje szkaplerz św. Michała Archanioła i dokonuje aktu zawierzenia siebie i swoich rodzin Wodzowi Wojska Niebieskiego . Spotkaniom rekolekcyjnym towarzyszy nauka nowych pieśni. Internautów prosimy o modlitwę o dalszy owocny przebieg peregrynacji, a mieszkańców Australii zapraszamy na bliskie spotkania ze św. Michałem do kolejnych parafii. Program poniżej.

Czas mocy i łaski trwa!

Za: www.michalici.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda