Home WiadomościZe Świata Kapucyni: Wybrano logo Kapituły Generalnej

Kapucyni: Wybrano logo Kapituły Generalnej

Redakcja

Br. Nestor Gonzalez Saul Wer z Wiceprowincji Meksyku jest laureatem konkursu na logo Kapituły Generalnej Zakony Braci Mniejszych Kapucynów, która zaplanowana jest od 19 sierpnia do 23 września 2012 roku. Do sekretariatu generalnego wpłynęło aż 36 propozycji.

Każdy z uczestników przedstawił własny pomysł na znak, który w prosty sposób oddawałby ideę międzynarodowego spotkania braci całego zakonu kapucynów, jednocześnie nawiązując do duchowości i charyzmatu franciszkańskiego. Minister generalny wraz z definitorium zapoznali się z wszystkim propozycjami i choć wybór nie był łatwy, ostatecznie zdecydowali wybrać logo przygotowane prze br. Nestora. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili czas na zastanawianie się i na realizację swojej propozycji logo, zaś zwycięzcy serdecznie gratulujemy!

Obejrzyj galerię wszystkich nadesłanych prac. Prosimy jednak o uszanowanie praw autorskich i nie używanie ich bez zgody twórcy.

Kuria Generalna Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów 

Za: www.kapucyni.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda