Home WiadomościZe Świata Werbiści – Indonezja: Gościnne progi na Flores

Werbiści – Indonezja: Gościnne progi na Flores

Redakcja

Pondok SVD Riung to werbistowski ośrodek wypoczynkowy położony w miejscowości Riung na północy wyspy Flores, wchodzącej w skład archipelagu Małych Wysp Sundajskich.

Miejscowość znajduje się niedaleko Parku Narodowego 17 Wysp, jednego z najpiękniejszych miejsc na Flores. Ośrodek położony jest niedaleko portu, gdzie można wynająć łódź, by wypłynąć na wyspy.

“Pondok SVD Riung jest udziałem werbistów w rozwój turystyki w Riung.” – piszą założyciele ośrodka na swojej stronie internetowej, dostępnej w języku polskim. Misjonarze pragną w prosty sposób ofiarować swym gościom ciepło Riung oraz przyjąć każdego przychodnia jak członka rodziny. Ideą domu wypoczynkowego jest zapewnić gościom wypoczynek w czystym i wygodnym miejscu.

W ośrodku znajduje się 21 pokoi, w tym dwa podwójne pokoje w standardzie VIP, recepcja, stołówka, kuchnia, pokoje i kaplica. W każdym z pokoi jest łazienka z prysznicem. Koszt noclegu zaczyna się od 12 dolarów amerykańskich za noc za pokój jednoosobowy i 20 dolarów za pokój dwuosobowy.

Na Flores oprócz słynącego z nietkniętych raf koralowych Parku Narodowego 17 Wysp zobaczyć można również: Park Narodowy Komodo, Park Narodowy Kelimutu, gorące źródła w Soa, wioskę Bena, której mieszkańcy postanowili żyć zgodnie z odwiecznym tradycjami, zwłaszcza jeśli chodzi o budownictwo, wystrój domów czy układ całej wioski oraz wulkany Inerie i Ebulobo.

Więcej informacji na temat samego ośrodka i atrakcji wyspy Flores znaleźc można na stronie www.pondoksvdriung.com

Za: www.werbisci.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda