Home Wiadomości VII Światowy Kongres Maryi Wspomożycielki w sieciach społecznościowych

VII Światowy Kongres Maryi Wspomożycielki w sieciach społecznościowych

Redakcja

VII Światowy Kongres Maryi Wspomożycielki w sieciach społecznościowychPo długim oczekiwaniu, po czterech latach od ostatniego Kongresu, który odbył się w Częstochowie w 2011 roku, w dniu dzisiejszym, w czwartek 6 sierpnia po południu rozpoczyna się VII Światowy Kongres Maryi Wspomożycielki.

Ten Kongres, w którym weźmie udział ponad tysiąc uczestników z różnych krajów świata, będzie można śledzić także w sieciach społecznościowych.

Strony Facebook, Twitter i kanały YouTube i Flickr stanowią multimedialne podwórka, na których możemy spotkać się z uczestnikami Kongresu w Turynie. Hasztagi, których będzie można użyć: #hicdomusmea #adma2015 #200dB.

Wśród inicjatyw zasługujących na szczególną uwagę należy wskazać pełną transmisję bezpośrednią (streaming) tego wydarzenia, które będzie można śledzić na oficjalnym kanale YouTube. Chodzi tu o cały przebieg Kongresu, zgodnie z następującym programem:

Czwartek, 6 sierpnia – uroczystość rozpoczęcia

od godz. 17.00 do godz. 19.00

Piątek, 7 sierpnia – pierwszy dzień

przed południem: od godz. 9.00 do godz. 13.00

po południu: od godz. 15.30 do godz. 19.00

Sobota, 8 sierpnia – drugi dzień

przed południem: od godz. 9.00 do godz. 13.00
Msza św. wieczorna na Valdocco będzie retransmitowana o godz. 18.00

Niedziela, 9 sierpnia – dzień trzeci i ostatni na Colle Don Bosco

Eucharystia pod przewodnictwem Przełożonego Generalnego ks. Ángela Fernándeza Artime, retransmitowana po modlitwie “Anioł Pański” papieża o godz. 12.20 (czasu włoskiego) na kanale  Telepace (dostępna na satelicie i w naziemnej telewizji cyfrowej), dzięki “Global Production”.
Informacje, bieżące wiadomości i materiały związane z Kongresem są dostępne na stronie oficjalnej: www.congressomariaausiliatrice2015.org.

Za: www.infoans.org.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda