„W drodze” na targach książki katolickiej

Nowości oraz cieszące się popularnością znane już tytuły pokaże dominikańskie Wydawnictwo „W drodze” na Targach Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach od 11 do 14 kwietnia w Warszawie.

Dziewiętnasta już edycja warszawskich targów to największa impreza dla wydawców katolickich. Co roku odwiedzają je tysiące czytelników, a katolickie oficyny przygotowują na nie swoje wydawnicze nowości.

Wydawnictwo „W drodze” na swoim targowym stoisku nr 45 wystawi m.in. następujące tytuły: „Ale nam się wydarzyło” o. Macieja Zięby, „Placki z rodzynkami” o. Adama Szustaka, „Inkwizycja i bracia św. Dominika. Słuszne prześladowanie” Christine Caldwell Ames, „Ewangeliarz osobisty” Mariana Grabowskiego, „Wyznanie wiary” Romana Guardiniego i „Rozwiedzeni wciąż kochają” Michela Martina-Prévela.

„Dla odwiedzających targi to często także okazja, żeby kupić książki, które ukazywały się przez cały rok i zapracowały już na swoją popularność. Dlatego na targach będą dostępne też znane już tytuły” – mówi Agnieszka Kaczmarek z Wydawnictwa „W drodze”.

Dominikańska oficyna zaprasza też w ramach targów na dwa spotkania, które odbędą się 13 kwietnia. W godz. od 12 do 13 swoją książkę „Ale nam się wydarzyło” będzie podpisywał na targowym stoisku o. Maciej Zięba.

O godz. 17 zaś w klasztorze dominikanów na Starówce odbędzie się spotkanie w ramach Dominikańskiej Szkoły Wiary red. Anna Sosnowska rozmawiać będzie z przełożonym Polskiej Prowincji Zakonu Kaznodziejskiego, o. Krzysztofem Popławskim o Świętym Dominiku.

Targi Wydawców Katolickich odbywają się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim.

Za: www.dominikanie.pl.