Home Wiadomości Wychowujemy w kluczu jezuickim

Wychowujemy w kluczu jezuickim

Redakcja

W dniach 10-11 czerwca 2013 w Jastrzębiej Górze odbyło się spotkanie robocze osób odpowiedzialnych za fundraising w Gimnazjum i Liceum Jezuitów, Centrum Arrupe, Fundacji Magis oraz Edukacyjnej Klinice.

Na spotkaniu obecny był również Robert Wawer SJ, kierujący Biurem Wsparcia i Rozwoju Prowincji Wielkopolsko-Mazowieckiej Towarzystwa Jezusowego. Dziesięcioosobowa grupa pracowała pod kierunkiem Marii Olszewskiej z Fundacji CREDU oraz Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu, a także wysłuchała propozycji współpracy z firmą Whitefox.

Spotkanie w Jastrzębiej Górze zainicjowało projekt fundraising-owy, którego misją jest inwestowanie w przyszłych liderów, kompetentnych i wrażliwych na potrzeby innych. Liczymy na to, że uda nam się pozyskać wielu darczyńców, którzy podobnie jak jezuickie instytucje edukacyjne, chcą wspierać wszechstronny rozwój człowieka począwszy od wczesnych lat szkolnych po uczenie się przez całe życie.

Wszystko to było możliwe dzięki hojnym Darczyńcom – dziękujemy.

Za: www.jezuici.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda