Konferencja Dyrektorów i Organów Prowadzących Domy Pomocy Społecznej
W dniach 23–24 czerwca w Krakowie odbyła się Ogólnopolska Konferencja Dyrektorów i Organów Prowadzących Domy Pomocy Społecznej. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele wielu zgromadzeń zakonnych, organizacji prowadzących DPS-y…