Home WiadomościArchiwum II Targ Benedyktyński

II Targ Benedyktyński

Redakcja

Opactwo Benedyktynów w Tyńcu zaprasza przedstawicieli klasztorów i zgromadzeń zakonnych do wzięcia udziału w II Targu Benedyktyńskim, które organizuje w swoim opactwie w dniach 21-22 czerwca bieżącego roku.

W czasie targu na specjalnie zaprojektowanych stoiskach prezentowane i sprzedawane będą produkty – głównie spożywcze – wytwarzane przez klasztory lub na ich zlecenie i pod ich nadzorem. Jest to impreza wyjątkowa w skali całego kraju.

W czasie ubiegłorocznej edycji Targu odwiedziło go ok. 10 tys. osób; dla wielu z nich była to pierwsza okazja, aby poznać różne klasztory i ich ofertę.

Z pewnością jest to również okazja dla samych klasztorów do popularyzacji swoich produktów, które już cieszą się coraz większym powodzeniem, a pośrednio również do przedstawienia swojej reguły i historii.

Benedyktyni serdecznie zapraszają do przyjazdu do Tyńca. Oferują bezpłatne stoisko i możliwość ekspozycji produktów klasztornych. Oferują także pomoc jednej osoby przy obsłudze stoiska.

W związku z koniecznością przygotowania odpowiedniej liczby stoisk oraz ewentualnej rezerwacji noclegów mnisi proszą zainteresowanych o kontakt i przesyłanie zgłoszeń do dnia 20 maja 2008 r. na adres [email protected] lub [email protected]

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda