Bracia Mniejsi: Droga Krzyżowa na Kalwarii Wejherowskiej

Tradycyjnie w piątkowe popołudnia Wielkiego Postu, na świętych górach gromadzą się pielgrzymi i mieszkańcy Wejherowa, aby pójść drogą Męki i Śmierci Jezusa. Pierwszej Drodze Krzyżowej przewodniczył kustosz Sanktuarium o. Daniel Szustak, a uczestniczyło w niej około trzech tysięcy pątników.

Zapraszamy na kalwaryjskie wzgórza w każdy piątek Wielkiego Postu. W Godzinie Miłosierdzia uroczysta Msza Święta, a po niej uczczenie relikwii Krzyża i wyjście na kalwarię. Modlimy się za Was, ale nie zamiast Was!

Liberat Sobkowiak OFM

Więcej (zdjęcia) na: www.franciszkanie.net

Wpisy powiązane

Papież beatyfikuje s. Samulowską w Gietrzwałdzie?

Wielkie święto i żywe świadectwo wiary – odnowiony obraz Matki Bożej już w Tuchowie

Najstarsza figura Maryi w Polsce. 60 lat koronacji Matki Bożej Bardzkiej