Co Adam Szustak OP myśli o noszeniu maseczki?

“Nie mogę już słuchać tego, co się dzieje w kościele, tych wszystkich domorosłych proroków, te wszystkie apele o tym, żeby zdjąć maseczki, bo wirus człowiekowi nie grozi, to są wypaczenia wiary” – mówi dominikanin.

“Nawet jeśli w tego całego wirusa nie wierzysz, to zadbaj o kogoś innego. To nie jest żadne wielkie wyrzeczenie, zabieranie wolności czy szatańskie działanie. Zróbmy wszystko, co się da, żeby zatroszczyć się o innych” – apeluje. 

Za: www.deon.pl

Wpisy powiązane

O. Marcin Ciechanowski nowym dyrektorem Biura Prasowego i rzecznikiem Jasnej Góry

Kalwaria Pacławska: nabożeństwo ekumeniczne „Wołanie o pokój”

„Płomień, który zapala inne płomienie”. Jezuici świętują jubileusze