Franciszkanin odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi

We wtorek, 2 marca 2021 r., w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyło się uroczyste wręczenie odznaczeń oraz nagród przyznanych dla nauczycieli i pracowników oświaty a tego regionu w 2020 r. Decyzją Prezydenta RP Andrzeja Dudy na wniosek Ministra Edukacji Narodowej, za zasługi w działalności na rzecz rozwoju oświaty, Srebrnym Krzyżem Zasługi odznaczony został o. Jacek Szczepanik OFMConv, nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 8 w Skarżysku Kamiennej. 

Wyróżnienia wręczali wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz oraz Świętokrzyski Kurator Oświaty Kazimierz Mądzik.

Ojcu Jackowi serdecznie gratulujemy!

Za: www.franciszkanie.pl

Wpisy powiązane

O. Marcin Ciechanowski nowym dyrektorem Biura Prasowego i rzecznikiem Jasnej Góry

Kalwaria Pacławska: nabożeństwo ekumeniczne „Wołanie o pokój”

„Płomień, który zapala inne płomienie”. Jezuici świętują jubileusze