Kalwaria Zebrzydowska: Oświadczenie Sanktuarium w sprawie Wielkiego Tygodnia

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo wiernych oraz działając zgodnie z poleceniami władz państwowych i kościelnych, informujemy, że tegoroczne obchody Wielkiego Tygodnia z Misteriami Męki Pańskiej w Sanktuarium Pasyjno – Maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej nie odbędą się według zapowiadanego wcześniej porządku, lecz zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz wytycznymi Kościoła. Szczegóły dotyczące celebracji będą podane w najbliższym czasie.

o. Tarsycjusz Bukowski OFM
rzecznik prasowy sanktuarium

Za: www.kalwaria.eu

Wpisy powiązane

Franciszkanie – prowincja krakowska: Kapituła prowincjalna nadzwyczajna

Spotkanie Prowincjałów i Formatorów Polskich Prowincji Braci Mniejszych

O. Jacek Salij OP: od pojednania Polaków i Ukraińców zależy przyszłość naszego świata