Sercanki wybrały przełożoną generalną

Matka Olga Podsadnia, dotychczasowa przełożona generalna Zgromadzenia Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, została wybrana na drugą kadencję. Wyboru dokonały siostry zgromadzone w Krakowie na XX Kapitule Generalnej.

Wpisy powiązane

Wakacyjne Spotkanie Misjonarek i Misjonarzy 2026: jak być uczniem – misjonarzem?

Abp Przybylski do Bonifratrów: Pan Bóg potrzebuje nas do pomocy ludziom chorym

Memoriał bł. Zbigniewa Strzałkowskiego OFMConv