Zmartwychwstańcy: V Galilejskie Spotkanie Młodych

W dniach od 8 do 10 grudnia br. w naszym „Centrum Zmartwychwstania” odbyło się V. Galilejskie Spotkanie Młodych.
Uczniowie oraz studenci będący we wspólnocie Galilea, spotkali się wspólnie, aby budować relacje, poznawać się nawzajem, oraz aby przede wszystkim pogłębić swoją duchowość. W wydarzeniu wzieło udział ponad 110 osób. Przybyli z różnych stron Polski m.in. z Warszawy, Lublina, Puław, okolic Krakowa oraz z zagranicy.

W trakcie GSMu był czas na wspólne rozmowy, wspólne zabawy, słuchanie konferencji oraz czas na spowiedź, modlitwę i spotkanie ze Zmartwychwstałym podczas Mszy Świętej.

Za: www.zmartwychwstancy.pl.

Wpisy powiązane

Wakacyjne Spotkanie Misjonarzy – misjonarze o radościach i trudnościach

Oblaci MN – Gdańsk: podpisano umowy ws. ratowania kościoła św. Mikołaja w Kijowie. Polskie wsparcie dla kijowskiej świątyni

Salezjanie: Dziękczynienie za beatyfikację ks. Franciszka Miśki w parafii św. Stanisława Kostki w Jaciążku