Papieskie pozdrowienie dla Rodziny Radia Maryja

Ojciec Święty Franciszek podczas modlitwy „Anioł Pański” pozdrowił i pobłogosławił Rodzinę Radia Maryja zgromadzoną na Jasnej Górze. Papież podziękował jednocześnie za modlitwę.

– Łączę się w modlitwie z pasterzami i wiernymi, którzy uczestniczą w Pielgrzymce Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę, w Częstochowie. Dziękuję za wasze modlitwy i z serca wam błogosławię  – powiedział Ojciec Święty Franciszek.

Dzisiejsze błogosławieństwo jest kolejnym gestem docenienia przez Papieża Rodziny Radia Maryja. Wierni uczestniczący w pielgrzymce, także za pośrednictwem Radia Maryja i Telewizji Trwam, otrzymali błogosławieństwo Ojca Świętego wraz z odpustem zupełnym. Stolica Apostolska wydała dekret mówiący o odpuście specjalnie dla uczestników Mszy św. dla Rodziny Radia Maryja.

Za: Redakcja Informacyjna Radia Maryja

Wpisy powiązane

Nowenna przed wspomnieniem św. Andrzeja Boboli i uroczystości w sanktuarium w Warszawie

Zmartwychwstańcy: 31 edycja MINI EMAUS Radziwiłłów

XXVIII Dni Duchowości: „Podróż ku pełni życia”