Peregrynacja kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej we Wspólnocie Klaretyńskiej w Warszawie

Wieczorem w dniu 8 września br. Misjonarze Klaretyni zamieszkujący dom prowincjalny w Warszawie przywitali kopię cudownego Obrazu M.B. Częstochowskiej wędrującą po wspólnotach zakonów męskich w Polsce.

Obraz został odebrany od Wspólnoty Księży Pasjonistów. Po przywitaniu Obrazu miały miejsce uroczyste Nieszpory, którymi kilkuosobowa Wspólnota Klaretyńska rozpoczęła wspólnotowy dzień skupienia.

Następnego dnia wieczorem – 9 września – po Obraz przybyli Księża Sercanie. Dziękujemy Ci Maryjo za nawiedzenie i otrzymane łaski.

Za: www.klaretyni.pl.

Wpisy powiązane

Wakacyjne Spotkanie Misjonarzy – misjonarze o radościach i trudnościach

Oblaci MN – Gdańsk: podpisano umowy ws. ratowania kościoła św. Mikołaja w Kijowie. Polskie wsparcie dla kijowskiej świątyni

Salezjanie: Dziękczynienie za beatyfikację ks. Franciszka Miśki w parafii św. Stanisława Kostki w Jaciążku