Oblaci MN: Witryna internetowa 37. Kapituły Generalnej

Wszystko o oblackiej Kapitule Generalnej w jednym miejscu.

Generalna Służba Informacyjna przygotowała stronę internetową 37. Kapituły Generalnej, która odbędzie się w Rzymie w dniach 14 września – 14 października br. Stanowi ona pomoc w przygotowaniu do tego wydarzenia oraz platformę informacyjną w trakcie trwania spotkania.

Strona zasadniczo przedstawia różne aspekty nadchodzącej Kapituły, w tym temat Kapituły i logo Kapituły, które pozycjonują nas jako pielgrzymów w podróży; podążać ścieżką – droga Chrystusa. Przedstawia również wszystkich członków kapitulnych, personel pomocniczy i członków komisji przedkapitulnej. Znajdują się tu również informacje o miejscu Kapituły i proponowanym porządku obrad – wyjaśnia o. Shanil Jayawardena OMI, dyrektor Serwisu Komunikacji Oblackiej – Istnieje również sekcja poświęcona Zasobom, w której znajdują się powiązane dokumenty, zdjęcia i filmy. Sekcja Wiadomości zawiera mnóstwo informacji i przemyśleń do pobrania, które pomagają zgłębić temat Kapituły.

Witryna funkcjonuje w trzech wersjach językowych: angielskiej, francuskiej i hiszpańskiej. Aby przejść do strony – KLIKNIJ

(pg)

Za: www.oblaci.pl

Wpisy powiązane

Papież: słuchanie i synodalność zakorzenione w życiu zakonnym

Siostra Rosalind pozostała pośród swoich ludzi w Birmie

Papież w Asyżu: postawmy ubogich w centrum gospodarki